+370 607 49775 [email protected]

SPIRULINA

KAS YRA 
SPIRULINA?

Tai didelis kiekis baltymų, mineralinių medžiagų, vitaminų bei amino rūgščių vienoje tabletėje. Šis ekologiškas maistingųjų medžiagų šaltinis – puikus sprendimas ne tik sportuojantiems ar mėginantiems numesti svorį. Spiruliną patartina rinktis ir sergantiems artritu, norintiems išvalyti organizmą nuo toksinų, gerinantiems savo imuninės sistemos veiklą bei visos virškinimo sistemos funkcionavimą.

ORGANIZMO VALYMAS

BEI DETOKSIKACIJA

Mūsų organizmas patiria nemažai žalos, kurią sukelia sunkieji metalai ir kiti teršalai, esantys, pavyzdžiui, vaistuose, kosmetikoje arba netgi ore. Vartojant Spiruliną, ši žala sumažinama ir jūsų organizmas greičiau atsistato po ligos. Tai patvirtina įvairūs tyrimai, kurių metu įrodyta, jog maistingieji dumbliai sumažina alergines reakcijas, kurias mums gali sukelti iš aplinkos gaunami toksinai.

 KĄ BENDRO TURI SPORTAS
IR SPIRULINA?

Dėl savo maistingųjų medžiagų Spirulina yra puikus pasirinkimas intensyviai sportuojantiems žmonėms. Šie dumbliai suteiks energijos bei taip reikalingos ištvermės. Sportininkams aktualu nuolat kontroliuoti savo kūno svorį, o su Spirulina tai tampa daug paprasčiau dėl jos didelio baltymų bei aminorūgščių kiekio. Produktas jau daugelį metų padeda pasaulinio lygio atletams pasiekti geriausių rezultatų.

 NORI
SULIEKNĖTI?

Viena iš priežasčių, kodėl žmonės naudoja Spirulina dumblius – noras kontroliuoti kūno svorį. Dumbliai greitina medžiagų apykaitą, o dėl to ir stabilizuoja kūno svorio augimą bei inicijuoja jo mažėjimą. Dietos besilaikančiųjų organizmui dažnai trūksta geležies, kurios gausu šiame produkte. Savo sudėtyje spirulina turi 60 proc. baltymų ir 18 amino rūgščių. Be geležies, šis ekologiškas maistas turi kalcio, kalio, magnio, seleno ir kitų svarbių medžiagų.

 IMUNINĖS SISTEMOS STIPRINIMAS,
PASITELKIANT SPIRULINĄ

Sustiprėjusi imuninė sistema – dar vienas privalumas, kurį suteikia šis ekologiškas maistas. Tyrimai įrodė, jog Spirulina pagerina kūno savybę gaminti naujas kraujo ląsteles. Žmonės, vartojantys šį supermaistą, rečiau serga peršalimo ligomis arba ligas ištveria be komplikacijų ir sveiksta greičiau. Svarbiausios imuninės sistemos dalys su dumbliais veikia aktyviau. Jeigu siekiate išvengti peršalimų – profilaktikai pasitelkite Spiruliną!

 KITI EKOLOGIŠKOS
SPIRULINOS PRIVALUMAI

Pagalba lieknėjant, sportuojant, stiprinant imuninę sistemą ar valantis organizmą – tai ne vieninteliai šio dumblio pliusai. Spirulina taip pat palaiko širdies ir kraujagyslių funkcijas, mažina riziką sirgti chroniškomis ligomis, stabdo senėjimo procesus, reguliuoja ir normalizuoja medžiagų apykaitos procesus, Svarbiausia, jog tai ekologiškas ir tyras produktas, su kuriuo galite žengti žingsnį arčiau sveikesnio ir ilgesnio gyvenimo!

 Visi produktai spauskite ČIA

Taip pat skaitykite apie CHLORELLA